Nazwa forum

FORUM KLANU ROHAN - KHAN WARS świat 6

Ogłoszenie

Witam! Nowe forum klanu Rohan! Prowadzę forum pierwszy raz więc wybaczcie niedociągnięcia! Moderator potrzebny. DOSTĘP DO FORUM TYLKO DLA AKTYWNYCH GRACZY UDZIELAMY GO OSTROŻNIE --- --- --- NIESTETY DOPADŁ MNIE REAL DZIŚ SPRAWY RODZINNE MOŻE WIECZOREM COŚ ZROBIĘ POZDRAWIAM --- --- --- pozdrawiam!

#1 2009-01-01 13:14:01

Lingraft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Mariany,DOG,sulo662

Postanowiłem się zwrócić do wszystkich  rozsądnie myślących  oddanych grze i  wspólnej sprawie dobremu imieniu klanu.
Irytuje mnie sprawa trzech moich sąsiadów Mariany [9:23]  DOG [8:26] sulo662 [2:28] wydaje mi się że są totalnie znudzeni grą ,oraz niepowodzeniami i nieumiejętnością obrony od kilku dni bardzo nie wiele czasu jej poświęcają
Nie robią żadnych postępów bo nie potrafią sobie poradzić z aleksem który zrobił sobie z nich farmy i bezkarnie łupi je kilka razy na dobę.Ta sytuacja  dla mnie jest chora jako ze Ci koledzy nic nie wnoszą ani w swój dalszy rozwój ani do wspólnoty klanowej a wręcz przeciwnie są narzędziem w ręku aleksa w postaci stałych darmowych dostaw surowców.
Moim zdaniem tak dalej nie może być,nie można pozwolić aby nasi służyli za kopalnie surowców aleksowi.W walce z nieprzyjacielem nie są w ogóle przydatni bo niczym nie dysponują poza surowcami  które nie przynoszą żadnej korzyści bo oddają  je aleksowi.Moim zdaniem należało by jeszcze przed  wyłączeniem blokady ataków jednoznacznie rozstrzygnąć tą sprawę albo chcemy aby pozostali w klanie pod warunkiem że do czasu unieszkodliwienia alexa przyłożą się do gry i nie dopuszcza do tego by aleks grabił ich nie wolno im ani grama surki oddać aleksow  (co z góry zakładam że jest mało prawdopodobne a czego najbardziej bym sobie życzył) ,albo robimy z nich farmy  tylko tak możemy ograniczyć aleksowi czerpanie z nich surki.Jak wyjaśni się sytuacja z aleksem nie mam nic przeciw ich dalszej egzystencji .Tylko w ten sposób możemy zapewnić im dalszy pomyślny rozwój o ile zechcą dalej kontynuować grę

Ostatnio edytowany przez Lingraft (2009-01-01 13:21:58)

Offline

 

#2 2009-01-01 15:47:49

Cassanova

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Mariany,DOG,sulo662

witam
jesli tak jest nie mozna miec innego wyboru jak ich farmic lepiej niech surka zostaje u nas niz ktos inny bedzie sie bogacil takie jest moje zdanie

Offline

 

#3 2009-01-01 16:35:24

--manio2000--

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mariany,DOG,sulo662

moim zdaniem postawcie wsparcie u nich ...on na pewno nie jedzi całym wojem to bez problemu go załatwicie.

Offline

 

#4 2009-01-01 17:58:47

Andretis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mariany,DOG,sulo662

jeżeli dobrze pamiatam bo posta skasowałem to sulo662 [2:28] pisał że odda konto bo stracil zaintersowanie ta grą - wieć jeśłi mnie pamięc nie zawodzi to w przypadku niego sprawa jest jasna nie gra to należy z tego korzystać i czerpać od niego surkę.

Co do Mariany [9:23]  i DOG [8:26] to po pierwsze nie wiem jak często sie logują do gry (trzeba wziąć pod uwagę przerwę świąteczną - nawet dobrzy gracze w tym okresie mniej grają). Aleks ma do nich blisko sfarmił ich i często ich odwiedza a przy tym sam jest często w grze więc to wykorzystuje odwiedzając ich kilka razy dziennie. W tej chwili może faktycznie nic nie wnoszą do gry klanu ale to nie znaczy że w przyszlości nie wniosą. Postawcie sobie pytanie co Wy byscie zrobili na ich miejscu i mając takiego sąsiada jak Aleks co w parę minut może być w Waszym zamku?  Przy ocenie sytuacji należy wziąć pod uwagę fakt że my wszyscy jako klan wspólnie przeciwko aleksowi nie podjeliśmy zdecydowanej akcji - co ich w pewnym stopniu usprawiedliwia.
Pomysł aby ich farmić do czasu rozprawy z Aleksem (tu rodzi się pytanie kiedy to nastapi?) jest dobry pod warunkiem że się nie logują i nie grają. W innym wypadku jeśłi grają to może nie wiedzą jak się bronić przed takimi atakami więc tu należałoby by im to podpowiedzieć.

Wydaję mi się że należy przedstawić im propozycje że do czasu  (należy podać tu realny  termin) rozprawy z Aleksem  przesyłają surkę do osoby która uderzy na Aleksa lub daja się dobrowolnie farmić przez nas. Jeśli nie odpowiedzą na propozycję bo nie grają należy zgarniać surkę z ich magazynów do czasu aż wrócą do gry.

--manio2000--  ma rację że nalezy wykorzystać fakt że Aleks ich farmi i podstawić wsparcie  u jednego z nich. Prawdopodobnie Aleks wyśle część swoich sił i mogą być one źle ustawione.  Jeśli tak będzie to Aleks straci część swoich sił i będzie osłabiony a wtedy łatwiej go będzie mozna pokonać atakując go w jego zamku. Pamiętać warto że im większa przewaga wojskowa tym mniejsze straty własne.

ps.
Jeśli dobrze wyczytałem w instrukcji to w zamku mozna przyjąć 4 armie jako wsparcie.

Offline

 

#5 2009-01-01 19:39:36

Lingraft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Mariany,DOG,sulo662

Nie wiele razy miałem okazję prowadzić dyskusję z Andretis wystarczyło to żeby przekonać się że jest zrównoważonym i rozsądnym arbitrem i za to chylę przed nim czoła.
Zgadzam się ze jest to bardzo subtelna sprawa i pochopnie można nie potrzebnie skrzywdzić któregoś z kolegów który akurat chciał by grać a jest nieporadny i nie wie jak się uwolnić z jasyru aleksa.Ja osobiście napisałem do wszystkich trzech kolegów i przedstawiłem im na czym polega problem ,jak na razie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Co do pułapki to sprawa jest na tapecie i obaj z bladym przygotowujemy się do niej .(jest tylko dyskusyjny termin ,uważam ze jutro trzeba sobie odpuścić ze względu na priorytet w postaci wypełnionych surką farm)Wszystko sprowadza się do tego żeby z zamków naszych kolegów nie zgarnął surowców aleks.Myślę ze sprawa aleksa jeszcze w tym tygodniu się wyklaruje postaram się wszystko postawić na jedna kartę „wóz albo przewóz”.
Sprawą Mit-su zaoferował się zając blady i ma uprzykrzać mu grę odcinać hydrze odradzające się głowy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogamepbf.pun.pl www.nivisniepokonani.pun.pl www.psteam.pun.pl www.olimpiapiekary.pun.pl www.kanter-strajk.pun.pl