Nazwa forum

FORUM KLANU ROHAN - KHAN WARS świat 6

Ogłoszenie

Witam! Nowe forum klanu Rohan! Prowadzę forum pierwszy raz więc wybaczcie niedociągnięcia! Moderator potrzebny. DOSTĘP DO FORUM TYLKO DLA AKTYWNYCH GRACZY UDZIELAMY GO OSTROŻNIE --- --- --- NIESTETY DOPADŁ MNIE REAL DZIŚ SPRAWY RODZINNE MOŻE WIECZOREM COŚ ZROBIĘ POZDRAWIAM --- --- --- pozdrawiam!

#1 2008-12-25 11:42:28

joker

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-25
Posty: 39
Punktów :   

nowe założenia wspólnej gry!

moje propozycje!

1. klan powinien dalej istnieć jednak uważam że potrzebujemy:

a) nowego lidera: proponuje -manio2000-; tu myślę nie trzeba tłumaczyć za dużo!

b) zniesienia rang i nadania nowych tzn. rangi tak jak marchie ułatwi to komunikację i unikniemy niepotrzebnego spamu; na czele każdej marchii ustawić jednego gracza jako członka rady który będzie koordynował wspólne akcje;

c) usunięcia nieaktywnych graczy:
jeżeli członkowie naszego klanu będą farmami żaden klan nie będzie traktował nas poważnie, nie chcąc tracić farm!

d) sprawa akademii: nie stać nas na akademię, sami mamy kłopoty z wrogami: jak najszybciej trzeba przejąc najlepszych graczy z akademii do rochanu;

e) gra zespołowa
wspólne akcje: szpiegowania, ataku  i obrony w przyszłości przejmowania zamków!
każdy który chce pozostać w rohan według mnie powinie potwierdzić gotowość do następujących akcji (podam na przykładzie aleksa jak to widzę)akcję trzeba rozpocząć po sylwestrze:

* plan: każdy zobowiązuje się w danych dniach do określonej aktywności, omawiamy wcześniej co kto i kiedy:

*wybieramy jednego gracza z najsilniejszym wojem, najlepszą technologią w kuźni i umiejętnościami za punkty z experiensa!

*ten gracz dostaje całą surówkę z dni akcji od innych graczy włączonych do akcji, nastawia się na wojo (myślę że to będzie blady) i tu zaznaczam: WIĘKSZOŚĆ SURKI Z KOPALNI I FARMIENIA buduje domki i robi wojo jak mu się magazyn będzie przelewał przepłaca i część woja robi z prędkością x2 myślę tu około 2-3 dni tak

* w tym czasie my ciągle puszczamy szpiegów na aleksa: wreszcie dostaniemy wyniki skanowania a dobrze by było żeby on robił szpiegów i zajął tym stajnie a nie CK

* blady atakuje drugi gracz dobija dwóch innych sprząta: surówka ze sprzątania wraca do bladego na odbudowę woja:

i tak z każdym silnym wrogim graczem: oczywiście trzeba się zmieniać raz jeden atakuje raz drugi:

przy takich akcjach ważna jest koordynacja gracz atakujący ma wiedzieć kiedy i ile spłynie surówki żeby nikt jej nie przejął dobicie musi nastąpić najpóźniej 20 sekund po ataku! sprzątanie 10 sekund później!

I JESZCE WAŻNE:  W AKCJACH PRZECIW TAKIM GRACZOM UCZESTNICZY KAŻDY CZŁONEK KLANU:
JEŻELI KAŻDY DA DWA RAZY W TYGODNIU NA AKCJE 2k KAŻDEJ SURKI NIE ZBIEDNIEJE! A BĘDZIE TEGO MNÓSTWO! GRACZE BLIŻEJ JAK JA LINGRAFT I MARIANY I PEWNIE JESZCE KTOŚ LEJĄ WIĘKSZOŚĆ SURKI PRZEZ DWA DNI! PO TAKIEJ AKCJI CAŁY CZAS SIĘ DOBIJA GOŚCIA!

jak się go nie upoluje to blady podstawia wsparcie pod jego farmę np: mariany on robi szpiegów i czekamy!
w końcu się go złapie myślę szybko bo jest pewny siebie! a mariany zostawia część woja żeby wybić mięso armatnie! niebezpieczeństwo że agresor wyśle sprzątaczki dlatego wsparcie stoi na zamku jak gracz atakowany jest aktywny i gracz wspierający czasem lepiej się wycofać! jak sprzątaczki idą później np: 15 minut da się to zrobić tylko wszystko musi być przeliczone każdy gracz uczestniczący w akcji sprawdza wcześnie czasy dojść itd.  JEDNYM SŁOWEM KOORDYNACJA!

f) nowe założenia, nowe forum, odrodzony rochan;
nie nagłaśniać tego i nie dawać dostępu do forum nie sprawdzonym graczom;

DYSKUTUJMY PANOWIE I PANIE!

pozdrawiam joker

Offline

 

#2 2008-12-27 06:42:21

Lingraft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: nowe założenia wspólnej gry!

założenia i koncepcja godna uznania, tylko teraz wszystko sprowadza się do jej realizacji.Pozostaje wyznaczyć termin ataku na aleksa po wcześniejszym zeskanowaniu go, konieczne również wydaje mi się że osoba koordynująca  musi wiedzieć kto jakimi siłami dysponuje co najlepiej było by przesłać na privie albo otworzyć kodowany temat gdzie miały by wstęp tylko bezpośrednio zainteresowane osoby

Offline

 

#3 2008-12-27 07:44:33

Lingraft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: nowe założenia wspólnej gry!

Wytypowałem osoby od nas i z akademii które mogły by być zainteresowane walką z aleksem, koordynator joker (uważam ze wszyscy przyznają mi racje że jest najodpowiedniejszy do tej roli) powinien przeprowadzić rozmowy i wytypować zainteresowanych
joker 
Koordynaty:
[13:19]
Forteca RoHaN 
-Blady-
Koordynaty:
[4:21]
Orle Gniazdo 
Lingraft
Koordynaty:
[8:21]

DOG 
Koordynaty:
[8:26]
sulo662 
Koordynaty:
[2:28]
DRAGON 
Koordynaty:
[6:38]
Glosniczek 
Koordynaty:
[9:37]
matti2292 
Koordynaty:
[15:38]
tom18 
Koordynaty:
[18:27]
ELK 
Koordynaty:
[1:33]
Itaka 
Andrzej1958
Koordynaty:
[4:36]
bemoll_88 
Koordynaty:
[11:35]
PONURY KOSIARZ 
Koordynaty:
[16:36]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolsung.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.opiniujstajnie.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.yellington.pun.pl